Jeżeli chcesz złożyć zamówienie przez telefon, zostaw swój numer kontaktowy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów.
Menu

Kategorie

Nowości

Miecz Salomona + podkładka do powieszenia
119,00 zł
Sztylet piracki Barbarossy
149,00 zł
Sztylet Salomona
109,00 zł
Miecz Karola Wielkiego
209,00 zł
DENIX Pistolet maszynowy MP40 kaliber 9mm z II Wojny Światowej
689,00 zł
DENIX Magazynek do karabinu AK-47 Kałasznikow
79,00 zł
Kusza średniowieczna metalowa złota
189,00 zł
Kusza średniowieczna metalowa srebrna
169,00 zł

Dostawa

Karta rabatowa

Karta rabatowa WOW! to sposób na udane zakupy! Tylko z tą kartą otrzymujesz rabaty nawet do 50% aż w dziesięciu sklepach internetowych. Znajdziesz w nich: artykuły wyposażenia wnętrz, sprzęt AGD, upominki, torebki i inną galanterię, artykuły dla zwierząt, produkty dla dzieci, zabawki, repliki broni historycznej.

Korzystanie z karty jest niezwykle proste: wystarczy przy składaniu zamówienia wpisać kod podany na odwrocie, a ceny przeliczą się automatycznie. Co ważne, karta nie ma terminu ważności, więc możesz z niej korzystać bez końca!

Jak zdobyć kartę rabatową?

Wystarczy, że złożysz zamówienie na towary o łącznej wartości minimum 30 zł w jednym z naszych sklepów, a wraz z przesyłką otrzymasz kartę rabatową WOW! Od tej pory możesz dokonywać zakupów z rabatem we wszystkich naszych sklepach. Pełną listę sklepów oraz szczegóły dotyczące rabatów znajdziesz na www.twojewow.pl/sklepy.

Kartę rabatową możesz także nabyć w cenie 30 zł:

Karta rabatowa WOW!

Cena: 30 zł

Kup teraz!

 

REGULAMIN KART RABATOWYCH WOW!

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze!

Właśnie dlatego przygotowaliśmy karty rabatowe i karty podarunkowe, które sprawią, że zakupy w Internecie staną się przyjemniejsze.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej:
Karta rabatowa Karta podarunkowa Zapraszamy również na stronę www.twojewow.pl Wow