Jeżeli chcesz złożyć zamówienie przez telefon, zostaw swój numer kontaktowy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów.
Menu

Kategorie

Nowości

Miecz Salomona + podkładka do powieszenia
119,00 zł
Sztylet piracki Barbarossy
149,00 zł
Sztylet Salomona
109,00 zł
Miecz Karola Wielkiego
209,00 zł
DENIX Pistolet maszynowy MP40 kaliber 9mm z II Wojny Światowej
689,00 zł
DENIX Magazynek do karabinu AK-47 Kałasznikow
79,00 zł
Kusza średniowieczna metalowa złota
189,00 zł
Kusza średniowieczna metalowa srebrna
169,00 zł

Dostawa

O firmie

NGCom sp. z o.o. to młoda, ale jedna z najprężniej rozwijających się firm sektora handlu elektronicznego w Polsce. Firma jest właścicielem oraz zarządcą takich domen jak Torebki.pl (sklep z luksusowymi torebkami), Pieluchowo.com (artykuły dla dzieci), Blumi.pl (zabawki), Repliki.com oraz eMilitary.pl (sklepy z replikami broni historycznej), CitiHome.pl (artykuły dekoracyjne), Petity.com (artykuły dla zwierząt), PokarmDlaKotow.pl (karmy i inne artykuły dla kotów), KarmyDlaPsow.pl (karmy i inne artykuły dla psów), Smartfox.pl (upominki i gadżety), BagStyle.pl (torebki damskie).

Zadowolenie Klienta jest głównym motywem naszych działań.

NGCom zapewnia Klientom szeroki asortyment, dostawę w przeciągu 1-2 dni, przejrzystą nawigację po stronach internetowych, oraz nagradzaną wyróżnieniami obsługę (CEL).

NGCom nie boi się działać z rozmachem ani poszukiwać innowacyjnych rozwiązań.

Cenimy wszystko to, co cenią nasi Klienci, dlatego oferujemy konkurencyjne ceny, wysoką jakość, komfort i wygodę, zapewnione poprzez łatwy dostęp do bogatej gamy różnorodnych produktów w jednym miejscu bez konieczności wychodzenia z domu.

 

czytaj więcej

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze!

Właśnie dlatego przygotowaliśmy karty rabatowe i karty podarunkowe, które sprawią, że zakupy w Internecie staną się przyjemniejsze.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej:
Karta rabatowa Karta podarunkowa Zapraszamy również na stronę www.twojewow.pl Wow