Jeżeli chcesz złożyć zamówienie przez telefon, zostaw swój numer kontaktowy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów.
Menu

Kategorie

Nowości

Miecz Salomona + podkładka do powieszenia
119,00 zł
Sztylet piracki Barbarossy
149,00 zł
Sztylet Salomona
109,00 zł
Miecz Karola Wielkiego
209,00 zł
DENIX Pistolet maszynowy MP40 kaliber 9mm z II Wojny Światowej
689,00 zł
DENIX Magazynek do karabinu AK-47 Kałasznikow
79,00 zł
Kusza średniowieczna metalowa złota
189,00 zł
Kusza średniowieczna metalowa srebrna
169,00 zł

Dostawa

O sklepie

Szczęk oręża, lśniące zbroje i zagrzewające do boju pieśni…

Jeśli tak jak nas fascynują Cię klimaty dawnych bitew i honorowych pojedynków, uwielbiasz oglądać filmy historyczne czy fantasy lub też szukasz niezapomnianego prezentu, to znaczy, że pomyślne wiatry przywiodły Cię we właściwe miejsce.

Sklep Repliki.com to prawdziwie bogaty skarbiec skrywający moc replik broni różnego typu, z różnych epok i rejonów świata, oraz modeli historycznych. Posiadamy w swojej ofercie repliki broni palnej, broni białej, broni miotającej i obuchowo-siecznej, a także repliki zbroi, hełmów i tarcz.

By zakupiona broń zawsze prezentowała się godnie i w pełni zdobiła przeznaczone jej miejsce, oferujemy odpowiednie do niej stojaki i podstawki. Dodatkowo, możesz uzupełnić swoją kolekcję o modele pojazdów i broni oraz klimatyczne gadżety. Pasjonaci z pewnością docenią szeroki wybór nożyków do otwierania listów imitujących słynne egzemplarze oręża. Mamy również coś dla miłośników fantastyki: ich zachwyt wzbudzą repliki mieczy i akcesoria z Władcy Pierścieni czy legend arturiańskich. I to wszystko zgromadziliśmy specjalnie dla naszych Klientów w jednym miejscu!

Już samo przeglądanie oferty sklepu Repliki.com pozwoli przenieść się w fascynujący świat przygód, chwalebnych czynów i dzielnych wojowników. Być może jednak chcesz zabrać w podróż po historii kogoś bliskiego sprawiając mu oryginalną niespodziankę?

Dokonując zakupów w sklepie Repliki.com zawsze możesz liczyć na poradę naszego profesjonalnego zespołu, który służy pomocą także w trakcie realizacji zamówienia. Zapewniamy wygodny kontakt telefoniczny i on-line, w tym bezpośrednią rozmowę na czacie z naszym konsultantem.

Przesyłka z wyjątkową zawartością dotrze do Ciebie bezpiecznie i… szybciej niż na rączym koniu.

Skompletuj swój rynsztunek lub zaskocz kogoś nietuzinkowym prezentem. Już wkrótce i Ty możesz poczuć się jak bohater minionych dziejów!

Klienci sklepu Repliki.com uczestniczą w programie lojalnościowym Twoje WOW! W ramach programu do każdego zamówienia na kwotę powyżej 30 zł dołączamy kartę rabatową, umożliwiającą zakupy z rabatami nawet do 50% w 11 naszych sklepach internetowych. Do dyspozycji Klientów oddajemy również karty podarunkowe stanowiące idealny pomysł na prezent. Więcej informacji o programie Twoje WOW! na stronie www.twojewow.pl.

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze!

Właśnie dlatego przygotowaliśmy karty rabatowe i karty podarunkowe, które sprawią, że zakupy w Internecie staną się przyjemniejsze.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej:
Karta rabatowa Karta podarunkowa Zapraszamy również na stronę www.twojewow.pl Wow